wstecz

Aktualności

POWERGYM SPORT

NUTRITION

Marka Powergym

Powergym to hiszpańska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku medycyny sportowej. W tym czasie produkty firmy były i są uznawane za te najwyższej jakości. Cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno zawodowych sportowców, jak i organizacji z zakresu medycyny sportowej, takich jak Car Sant Cugat.

Powergym współpracuje z klubami sportowymi na najwyższym światowym poziomie. Z usług firmy korzystają kadry narodowe, kluby sportowe na najwyższym światowym poziomie oraz sportowcy amatorsko uprawiający sport na terenie całej Europy.

Jakość i bezpieczeństwo

Powergym stawia na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, produkty przez wiele lat były poddawane wnikliwym analizom przez wymagających argumentów merytorycznych lekarzy medycyny sportowej oraz profesjonalnych zawodników, którzy sprawdzali działanie produktów na sobie. Dzięki takiej drodze poznawczej działania produktów, jesteśmy pewni, że produkty mogą być stosowane również przez zawodników uprawiających sport amatorsko, oraz osób po prostu prowadzących zdrowy styl życia.

Strona www

Facebook