wstecz

Aktualności

09.01.2017

RUSZ SIĘ !!!

- event motywacyjny

Puk, Puk !!!
Halo jesteś tam ? 
Siedzisz, czy stoisz? 
Jeśli stoisz, to lepiej usiądź, ale tylko na chwilę, bo po tym co za chwilę przeczytasz Twoje życie może się zmienić nie do poznania.
Otóż już 4 lutego 2017, w Olsztynie w godzinach 9:30 – 15:00 odbędzie się jedyne w swoim rodzaju spotkanie zatytułowane „RUSZ SIĘ !!!” . Spotkanie ludzi, których pasją jest sport, zdrowie, dobra zabawa w duchu rywalizacji, pokonywanie własnych barier, wyznaczenie nowych celów, poznawanie nowych ludzi. 
Nie może Cię tam zabraknąć. My będziemy tam na pewno. My, to znaczy Paweł, Kamil i Rysiek. Opowiemy Ci o tym jak odnieśliśmy sukces, co jest ważne w treningu, jak zadbać o motywację.
No dobrze już się nasiedziałeś. A teraz wstań weź w rękę telefon i zadzwoń pod numer 791 499 215 / 607 325 440, chwyć laptopa i wyślij maila pod adres                             , aby zapisać się na to wydarzenie. Opłata to jedyne 99,00 złotych, a w tym zapewniamy - konkursy z cennymi nagrodami, coś słodkiego na ząb od piekarni CymesOlsztyn, kawę, herbatę, trening z profesjonalnym trenerem i fantastyczną atmosferę.
Nie zwlekaj ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmujemy tylko do 25 stycznia 2017

Skomentuj artykuł

Treść komentarza

Przepisz kod z obrazka: